Softverske kancelarije su dizajnirane tako da se daju prioritet radnim procesima nove generacije i udobnosti zaposlenih.
Ovaj holistički pristup se manifestuje u kompozicijama detalja, materijala, boja i tekstura. Osim toga, uređenja prostora su osmišljena tako da se zaposleni osećaju prijatno, da budu otvoreni za društvenu interakciju i da budu kreativni. Prilikom dizajniranja studija za igre, primarna svrha bila je stvaranje udobnog prostora u kojem zaposleni mogu učiniti da njihovi dizajni povećaju svoju produktivnost i razvijaju softver u opuštenom okruženju.
Ovaj originalni projekat naglašava prostorne razlike sa izborom nameštaja i ukupnim kompozicijama u dizajnu. Istovremeno, stvoreno je okruženje pogodno za unutrašnje funkcije. Neophodnost komunikacije između odeljenja i njihove veličine odigrale su značajnu ulogu u donošenju značajnih odluka prilikom uređenja rasporeda.
Ovakav raspored je omogućio da deset glavnih odeljenja studija rade najefikasniji mogući posao. Socijalna "šuma", koja se nalazi u centru projekta, pruža okruženje u kojem zaposleni mogu da se integrišu sa prirodom i dočekaju goste. Postavljanje Socijalne šume u salu postalo je vrhunac projekta jer je dizajnirano sa kontrastnim karakterom u poređenju sa ostalim oblastima.
Kreiranjem futurističkog dizajna koji povezuje prostore sa detaljima osvetljenja postavljenim na podu u holu, prostor za cirkulaciju postao je element koji objedinjuje celokupni dizajn studija za igre. Stakleni detalji u oblastima softvera, marketinga i dizajna, kao i jedinice od nerđajućeg čelika koje dele hodnik obezbedile su integraciju futurističkog dizajna počevši od hodnika pa sve do drugih prostorija.